פינוי גזם

למען הבטיחות ורווחת התושבים – את הגזם מפנים ולא משאירים!

חברת אמיר החוטבים מספקת שירותי פינוי גזם לרשויות מקומיות ולעיריות. השירות מתבצע באמצעות משאיות רכינה בעלות נפח גדול מאוד אשר עליהן מותקנים מנופים ייעודיים לביצוע העבודה.

>>חוק איסוף ופינוי פסולת למיחזור באתר של המשרד להגנת הסביבה

לקבלת מידע נוסף בנושא פינוי גזם ולהזמנת שירות חייגו 052-2787825 ונשמח לעמוד לשירותכם!
מפנים לכם את פסולת העצים

לסביבה ירוקה ונקייה

כל אחד רוצה שהגינה שלו תיראה הכי טוב שאפשר. לשם כך הרבה פעמים מזמינים צוות עובדים המבצע גיזום עצים מקצועי, שלאחריו הגינה נראית מצוין. מה שלא נראה כל כך מצוין הוא המדרכה שממוקמת מתחת לבית, אשר אליה מגיעים כל הענפים והעלים שנגזמים במיומנות. בנוסף לעובדה שהדבר פוגע מאוד במראה הכללי של הרחוב ושל הסביבה, הרי שהדבר עלול להוות גם מפגע בטיחותי. מספיק שילד ייתקל בענפים או שמישהו יידקר מהם, כדי שהדבר יביא לפגיעה שתגרור אחריה מלבד אי נעימות – גם תביעה. על מנת למנוע מקרים שכאלה, חשוב מאוד לוודא שבאזור מתבצע פינוי גזם עירוני ואם לא – להזמין באופן פרטי את שירותיה של חברה שתדאג לכך.

החוטבים בפעולה - צפו כאן

אמיר החוטבים – כי גזם מפנים מהר

חברת אמיר החוטבים מתמחה בתחום של פינוי גזם ומספקת שירות בתחום זה לעיריות ולמועצות מקומיות רבות. בנוסף מספקת החברה שירות לאנשים פרטיים המעוניינים לפנות את שאריות הגזם במהירות ולמקומות מורשים בלבד. אנו מבצעים פינוי גזם באמצעות משאיות ייעודיות ומנופים עם סביבונים. מנופים אלה מבטיחים ביצוע עבודה יסודית, בטוחה ומהירה ביותר, כך שמידת ההפרעה לרכבים היא קטנה מאוד, אם בכלל קיימת.
אנחנו מתחייבים לספק שירות מהיר, לפנות את הפסולת לאתרים מורשים בלבד ולספק לכם שירות במחירים אטרקטיביים ובאחריות מלאה.
אם אתם מעוניינים בשירותי פינוי גזם שמתבצעים על ידי מומחים ביעילות, במהירות ובאחריות – צרו עמנו קשר עוד היום בטל' 052-2787825 או דרך האתר.

נשמח לספק לכם שירות שישאיר לכם סביבה נקייה וראש נקי!