צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פינוי גזם

 

פינוי גזם – שיפור פני העיר והסביבה

 

 
אז מהו בכלל פינוי גזם? פינוי גזם הוא שם כולל לפינוי של כל מה שצומח שכבר אינו מחובר לקרקע. גזם של עצים, ענפים כרותים, עלים וכדומה מהווה מפגע סביבתי קודם כל בשל הנראות שלו.

כל בעל חצר או גינה וכל רשות מקומית רוצים שהסביבה תיראה יפה, שתיראה נקייה ואסתטית והגזם חייב פינוי. פינוי שלו כמה שיותר סמוך לכריתת הענפים והעצים ישפר את פני הסביבה, יהפוך את הסביבה של כולם יפה יותר ונעימה יותר.

פינוי כזה לא יכול להתבצע על ידי כל אדם מכיוון שצריך לפנות למקומות מורשים וכשמדובר על חברה מקצועית ורצינית כמו אמיר החוטבים, אתם יכולים להיות בטוחים שהפינוי יתבצע במהירות וביעילות.
 

לסביבה ירוקה ונקייה

 

 
כל אחד רוצה שהגינה שלו תיראה הכי טוב שאפשר. לשם כך הרבה פעמים מזמינים צוות עובדים המבצע גיזום עצים מקצועי, שלאחריו הגינה נראית מצוין. מה שלא נראה כל כך מצוין הוא המדרכה שממוקמת מתחת לבית, אשר אליה מגיעים כל הענפים והעלים שנגזמים במיומנות.

בנוסף לעובדה שהדבר פוגע מאוד במראה הכללי של הרחוב ושל הסביבה, הרי שהדבר עלול להוות גם מפגע בטיחותי. מספיק שילד ייתקל בענפים או שמישהו יידקר מהם, כדי שהדבר יביא לפגיעה שתגרור אחריה מלבד אי נעימות – גם תביעה. על מנת למנוע מקרים שכאלה, חשוב מאוד לוודא שבאזור מתבצע פינוי גזם עירוני ואם לא – להזמין באופן פרטי את שירותיה של חברה שתדאג לכך.


 
פינוי גזם
 
 

מתי צריך פינוי גזם?

 

 
העיריות והרשויות המקומיות מבצעות פינוי גזם אחת לתקופה בכדי לאפשר לתושבים להוציא את הגזם שלהם ולפנות אותו. הרשויות מודיעות בדרך כלל כמה ימים מראש כך שכל אחד יוכל להיערך בהתאם בכדי לייעל יותר את הפינוי ולעשות אותו בצורה טובה יותר. מצב נוסף בו צריך פינוי גזם אך בזמן קצר יותר הוא לאחר תחזוקה של הגינה או שיפוץ שלה, זמן בו מצטבר הרבה גזם וצריך לטפל בו כמה שיותר מהר ואז ניתן להזמין פינוי מיוחד וטווח הפינוי יהיה קצר במיוחד מה שיחזיר את הסביבה להיות נקייה ומטופחת יותר כמו מקודם.
 

הציוד לפינוי גזם

 

 
פינוי גזם צריך להתבצע בצורה מקצועית ויעילה קודם כל בשביל שהוא ייעשה בבטיחות המרבית. פינוי של גזם ובעיקר אם מדובר על עצים או ענפים גדולים יכול להיות מסוכן וחשוב לעשות את זה בצורה נכונה ולהפחית סיכונים.

באתר בו מתבצעות עבודות גינון כמו בגינה בה מתבצעת עבודה מאסיבית אפשר להניח מכולות גדולות ומתאימות שאליהן יזרקו את הגזם וכשהמכולות הללו יהיו מלאות החברה תגיע ותפנה אותן. האפשרות השנייה היא להזמין פינוי שיתבצע עם משאית ודחסנית שתצליח להכניס כמות גדולה יותר של גזם באותה המכולה כך שניתן יהיה לנצל אותה עד תום.
 

אמיר החוטבים – פינוי גזם במהירות ומקצועיות

 

 
חברת גוזמי עצים - אמיר החוטבים מתמחה בתחום של פינוי גזם ומספקת שירות בתחום זה לעיריות ולמועצות מקומיות רבות. בנוסף מספקת החברה שירות לאנשים פרטיים המעוניינים לפנות את שאריות הגזם במהירות ולמקומות מורשים בלבד.

אנו מבצעים פינוי גזם באמצעות משאיות ייעודיות ומנופים עם סביבונים. מנופים אלה מבטיחים ביצוע עבודה יסודית, בטוחה ומהירה ביותר, כך שמידת ההפרעה לרכבים היא קטנה מאוד, אם בכלל קיימת.

אנחנו מתחייבים לספק שירות מהיר, לפנות את הפסולת לאתרים מורשים בלבד ולספק לכם שירות במחירים אטרקטיביים ובאחריות מלאה.

נשמח לספק לכם שירות שישאיר לכם סביבה נקייה וראש נקי. אם אתם מעוניינים בשירותי פינוי גזם שמתבצעים על ידי מומחים ביעילות, במהירות ובאחריות – צרו עמנו קשר!