צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עקירת עצים

 
יש לכם עץ גדול בחצר שמפריע לכם? מעוניינים לסדר מחדש את הגינה, ולצורך כך יש לבצע עקירת עצים? חברת החוטבים מעמידה לרשותכם שירותי עקירת עצים. כל העקירות מתבצעות בצורה מקצועית, כך שניתן להעביר את העץ למקום אחר.

 
 
 

במה שונה עקירת עצים מכריתת עצים?

 
  • לאחר עקירה ניתן להעביר את העץ למקום אחר
  • עקירה אינה משאירה את גדע העץ בשטח
  • עקירה מאפשרת למכור את העץ הבוגר ולצאת ברווח

 

מתי יש צורך בעקירת עצים? ​

 
הצורך בעקירה מתעורר כאשר יש החלטה על שינוי עיצוב הגינה – בין אם מדובר בגינה פרטית או ציבורית. העצים הם צמחים בולטים ביותר בשטח, ולכן הרבה פעמים מונעים את האפשרות לשינויים מהותיים במראה הגן. מעבר לזאת, עצים, ובמיוחד עצי פרי, עלולים למשוך מזיקים מסוגים שונים, והענפים משמשים עבורם סולם נוח ביותר לטיפוס לקומות הגבוהות. כל הסיבות הללו יובילו אנשים לפנות לשירותי עקירת עצים.
 
 
 
עקירת עצים
 
 
 
 

מה היתרונות בעקירה?

 
חשוב לזכור שעצים בוגרים עולים ממון רב, ואם הם מפריעים בגינה אחת, אין זה אומר שלא יהיה להם מקום בגינה אחרת. עקירת עצים מאפשרת למכור את העץ לאנשים שמחפשים ליהנות מצילו של עץ בוגר, מבלי להמתין שנים עד לצמיחתו. מוצר שכזה יכול לעלות לא מעט כסף. בנוסף לכך, חשוב לזכור שעקירת עץ אינה משאירה זכר לדייר הקודם במקום, זאת לעומת כריתת עצים, שמשאירה את הגזע בתוך האדמה.

 

לעקירת עצים פונים למקצוענים

 
חברת גוזמי עצים - החוטבים מתמחה בעקירת עצים מקצועית, כך שלאחר טיפולה ניתן יהיה להחיות את העץ בגינה אחרת. המקצוענות שלנו באה לידי ביטוי בפרקי עבודה קצרים ביותר ובביצוע חלק של המשימה, כך שהפעולה גורמת למינימום אי נוחות לסובבים.

לייעוץ ולהזמנות חייגו אלינו - 072-3238636