צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב עצים

 
 

עיצוב עצים לחיים מעוצבים

 
אין ספק שעצים הם אחד הדברים החשובים ביותר בנוף העירוני והחוץ עירוני. בלעדיהם לא ניתן לדמיין את החיים של בני האדם, שכן הם מכניסים שמחה ויופי לכל מקום בו נמצאים.

עם זאת, עץ הצומח פרא עלול להפריע בפעילויות רבות, ובשל כך נהוג לבצע גיזום עצים תקופתי. בחלק מהמקרים יש אפילו צורך בעיצוב עצים.
 
עיצוב עצים
 
 

עיצוב עצים ליצירת גדר חיה

 
 
גדר חיה, המורכבת מעצים חיים, תורמת ללא ספק גם ליופי וגם מתגלה כיעילה מאוד. לכאורה, נראה כי עיצוב עצים ליצירת גדר אינה מצריכה כישרון מיוחד, רק צריך לבצע גיזום ישר. עם זאת, כל מי שניסה אי פעם לעשות זאת, יודע עד כמה המשימה אינה פשוטה, ואיך כל פעם מחדש עיצוב עצים חובבני נכשל מלעמוד בקו ישר אחד. חברת החוטבים מעמידה לרשותכם שירותי עיצוב עצים מקצועיים, המתבססים על שנים רבות של עבודה בתחום. אנו מציעים לכם עיצוב עצים במגוון צורות, החל מעיצוב גדרות ועד לעיצוב עצים אומנותי.
 

עיצוב עצים וגיזום אומנותי

 
למעשה, גיזום ועיצוב עצים הם לא פחות מאומנות, שכן ענפי העץ תחת מספריו של הגנן הם כחומר בידי הפסל. ניתן ליצור דמויות וצורות של חפצים שונים מעצים, כאשר כל מה שדרוש הוא עץ יפה ורענן וגנן מוכשר. אנשים אוהבים להקיף את בתיהם בצמחיה ירוקה, בדשא רענן ובעצים מגוונים. נושא הנוי במרחבים הציבוריים הוא נושא מרכזי בתכנון המודרני של הנוף האורבאני ורשויות מוניציפאליות מקדישות מחשבה רבה ותקציבים נכבדים להקמת פאות ירוקות, גנים ציבוריים, פארקים ועוד מקומות מרובי צמחייה. יש צורך לטפח את הצמחייה בכלל ואת העצים בפרט כדי שיהיו נאים למראה וכדי שלא יסבו נזקים לאנשים ולרכוש החוסים בצילם. עיצוב עצים וגיזום אומנותי הם דרך טובה לעשות זאת.

 

עיצוב וגיזום אומנותי עם חברת החוטבים

 
עיצוב עצים וגיזום אומנותי ייעשה בעבודה מרוכזת של מספר שעות אבל יש צורך לבצע תיקונים מדי תקופה כדי לשמור על צורת הדמות המעוצבת. מומלץ לכל מי שמבקש זאת לפנות לגוזמים מומחים אשר יודעים לעצב את העץ ולתת פרופורציות נכונות לדמות אותה הם יוצרים.

כשאתם בוחרים בחברת החוטבים, אתם בוחרים באנשי מקצוע בעלי ותק רב וניסיון עבודה עשיר. היתרונות שלנו רבים מאוד:

עובדים מקצועיים
שימוש במיטב המכשור בתחום
עמידה בלוחות הזמנים
ביצוע מדויק של הוראות הלקוח


מחפשים שירותי עיצוב עצים? צרו איתנו קשר עוד היום ונציג יחזור אליכם בהקדם!