עיצוב עצים

 
 

עיצוב עצים לחיים מעוצבים

 
אין ספק שעצים הם אחד הדברים החשובים ביותר בנוף העירוני והחוץ עירוני. בלעדיהם לא ניתן לדמיין את החיים של בני האדם, שכן הם מכניסים שמחה ויופי לכל מקום בו נמצאים. עם זאת, עץ הצומח פרא עלול להפריע בפעילויות רבות, ובשל כך נהוג לבצע גיזום עצים תקופתי. בחלק מהמקרים יש אפילו צורך בעיצוב עצים.
 
עיצוב עצים
 
 

עיצוב עצים ליצירת גדר חיה

 
 
גדר חיה, המורכבת מעצים חיים, תורמת ללא ספק גם ליופי וגם מתגלה כיעילה מאוד. לכאורה, נראה כי עיצוב עץ ליצירת גדר אינה מצריכה כישרון מיוחד, רק צריך לבצע גיזום ישר. עם זאת, כל מי שניסה אי פעם לעשות זאת, יודע עד כמה המשימה אינה פשוטה, ואיך כל פעם מחדש עיצוב חובבני נכשל מלעמוד בקו ישר אחד. חברת החוטבים מעמידה לרשותכם שירותי עיצוב עצים מקצועיים, המתבססים על שנים רבות של עבודה בתחום. אנו מציעים לכם עיצוב במגוון צורות, החל מעיצוב גדרות ועד לעיצוב עצים אומנותי.
 

עיצוב עצים אומנותי

 
למעשה, גיזום עצים הוא לא פחות מאומנות, שכן ענפי העץ תחת מספריו של הגנן הם כחומר בידי הפסל. ניתן ליצור דמויות וצורות של חפצים שונים מעצים, כאשר כל מה שדרוש הוא עץ יפה ורענן וגנן מוכשר. חברת החוטבים מעמידה לרשות לקוחותיה אנשי מקצוע המתמחים בעיצוב עצים במגוון צורות. אנו שמח לעצב עבורכם כל צורה וכל דמות שתרצו.
 

עיצוב אומנותי עם חברת החוטבים

 
כשאתם בוחרים בחברת החוטבים, אתם בוחרים באנשי מקצוע בעלי ותק רב וניסיון עבודה עשיר. היתרונות שלנו רבים מאוד:

  • עובדים מקצועיים
  • שימוש במיטב המכשור בתחום
  • עמידה בלוחות הזמנים
  • ביצוע מדויק של הוראות הלקוח

מחפשים שירותי עיצוב עצים? אל תתפשרו על פחות מהטובים ביותר – חברת החוטבים