כריתת עצים מסוכנים

 
בין אם מדובר בעץ חולה או בעץ שענפיו מפריעים לסביבה ומהווים סכנה של ממש, כריתת עצים היא הפתרון המתאים ביותר במרבית המקרים, ובעיקר כדי לשמור על העצים האחרים ועל העוברים והשבים במקום. כריתת עצים מסוכנים נעשית אך ורק על ידי בעלי מקצוע, המתמחים בגיזום עצים. הם נעזרים בציוד מיוחד, כדי לבצע זאת, ציוד המאפשר דיוק מרבי ושמירה על הסביבה כולה.
 
 

כריתת עצים מסוכנים – מתי עושים את זה?

 
 
במקרה של עץ חולה, שנמצא בסכנת צניחה, כריתה עצים היא הפתרון הנכון ביותר. גם אם העץ איננו מראה סימנים מיוחדים, אלא ממשיך להצמיח עלים ירוקים, ייתכן שיש לכרות אותו ובמיוחד אם מתיישבות עליו ציפורים מסוג נקרים סורים, הניזונות מזוחלים ותולעים, שאותם הן מוצאות בתוך ליבת העץ. ציפורים אלו הן סימן שמדובר בעץ חולה, עץ שעשוי לסכן את הסביבה. כשמצבם של העצים בלתי הפיך וכשהם מהווים סכנה ממשית למתגוררים במקום או לעוברים ולשבים, אין מנוס ונדרשת פנייה למומחים בתחום, שיבצעו את כריתתם.
 
 
 
כריתת עצים מסוכנים
 
 
 
 

חשיבות הפנייה למומחים בתחום כריתת עצים מסוכנים

 
כריתת עצים מסוכנים היא משימה מאתגרת מאד ולא פשוטה. לא כל אחד יכול לבצע אותה וגם לא לכל אחד יש את הציוד הנדרש לשם כך. רק מומחים בתחום, המכירים היטב את שיטות כריתת העצים וברשותם כלים מיוחדים, המסייעים להם לבצע זאת, הם הכתובת המתאימה. פעולת הכריתה מצריכה התייחסות לפרמטרים שונים, כמו נתונים סביבתיים למשל ובמיוחד כשמדובר בסביבה מאוכלסת.

יש לבצע את כריתת העץ בצורה בטוחה מבלי לפגוע בסביבה, מבלי לפגוע באנשים וגם מבלי לפגוע בעצים אחרים. לפני שפונים לבעל המקצוע, מומלץ לבדוק מולו מהו ניסיונו בתחום, לוודא שהוא אכן עוסק בתחום זה של כריתת עצים מסוכנים לא מעט שנים ושיש ברשותו ציוד באיכות גבוהה כדי לבצע את כריתת העץ.

זיהיתם עץ חולה בחצר? יש עץ גדול בסביבת המגורים שלכם שמסכן את הסביבה? אם כן, זה הזמן לפנות אל המומחים בתחום, אל גוזמי עצים - אמיר החוטבים בע"מ. התקשרו לטלפון 072-3238636 לקבלת ייעוץ ראשוני, הצעת מחיר וגם מידע על שירותים נוספים.