צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כריתת עצים בבית פרטי

 
עצים הם מרכיבים בולטים בחצרות ובגינות של בתים פרטיים, ולעתים נדרשת כריתה
בחצר הבית הפרטי שלכם, ברור מאליו שעצים מהווים אלמנט בולט ומשמעותי ביותר. בין אם מדובר בעצי נוי אותם אתם שותלים עבור המראה של הגינה ועבור הצללה, ובין אם מדובר בעצי פרי מהם אתם נהנים בימי הפריחה, כשהם מניבים פרי טבעי וטעים – אתם משקיעים לא מעט בטיפוח, בהשקיה ובגיזום של עצים בבית פרטי.
 
 
עם זאת, ישנם גם מצבים בהם ההשקעה הזאת צריכה להגיע אל סופה, ואתם צריכים לכרות עץ בבית הפרטי שלכם – משום שהעץ במצב רע, משום שאתם רוצים לפנות מקום לדבר אחר, או משום שהדבר גורם ללכלוך רב, למזיקים או לריקבון. כעת, נבין כיצד לכרות את העץ בצורה נכונה.
 
זקוקים לביצוע כריתת עצים בגינה הפרטית?
חייגו אלינו! 072-3238636
 
 
 
כריתת עצים בבית פרטי
 
 
 
 
 

על מה חשוב להקפיד בתהליך כריתת עצים בבית הפרטי שלכם, וכיצד עושים זאת נכון?

 
  • אישורים – בראש ובראשונה, כל כריתה של עץ דורשת אישורים חוקיים שמאפשרים לעשות זאת. גם כאשר מדובר בעץ שנשתל בחצר הבית הפרטי שלכם, עבור ביצוע נכון של כריתת עצים יש צורך באישור של פקיד היערות או באישור דומה ומקביל. אתם צריכים לוודא שאתם פונים לחברה מקצועית בתחום, שעובדת עם הרישיונות המתאימים ובתיאום מול הרשויות הנחוצות – בכדי שהתהליך יקרה בצורה בטיחותית וחוקית.

  • ביצוע נכון – כמובן שיש להקפיד על הביצוע הנכון של כריתת העצים, ובכדי להקפיד על כך אתם זקוקים לשירות ברמה הגבוהה ביותר בכל מה שנוגע לטיפול בעצים – טיפול שיודע לבצע כריתה בטיחותית, בהתאם לגובהו של העץ ומשקלו, ובהתאם לסטנדרטים גבוהים של ביצוע, של עבודה נקייה ושל הבטחת בטיחות כל הנוגעים בדבר. כלומר, אחד המפתחות החשובים ביותר עבור כריתה נכונה של עץ בבית הפרטי שלכם הוא פנייה לשירות שמתמחה בתחום.
 

עם השירות של החוטבים, אתם מבטיחים תהליך כריתה בטיחותי ונכון

 
השירות של חברת החוטבים הוא שירות שמתמחה בכל מה שנוגע לטיפול בעצים מקצה לקצה, וכריתת עצים היא אחד מתחומי העיסוק העיקריים שלנו. בכדי לכרות עץ בחצר הבית הפרטי שלכם בצורה הבטיחותית והנכונה ביותר – כל שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו.