כריתת עצים

יש בסביבתכם עץ אשר מהווה מפגע בטיחותי? אתם בתהליך בנייה ונאלצים לפנות את השטח מעצים? הפתרון לבעיה שלכם הוא חוטב עצים מקצועי שייתן לכם את המענה הנכון: גיזום עצים, העתקת עצים או כריתת עצים במקרה הצורך.
צריכים לבצע כריתת עצים?
פנו אל המומחים ! 072-3238636
 
כריתת עצים
 
כריתת עצים בעזרת מנופים
 

כריתת עצים מקצועית

תהליך כריתת עצים הוא מורכב ואף מסוכן. כריתת עצים אינה עניין לחובבנים והיא מחייבת אישורים מטעם הרשויות וביצוע על ידי גוזם מומחה בעל תעודה ממשרד החקלאות. כשאתם מזמינים את חברת החוטבים אתם יכולים להיות רגועים

  • מקצועיות בשטח - עובדים מנוסים ומיומנים, שיטות עבודה מתקדמות וכלים חדישים. עבודה מדויקת וזהירה תוך שמירה על שלמות הסביבה והצמחייה הנותרת.

  • שומרים על בטיחות - הקפדה על בטיחות עוברי אורח ועובדים, מבנים ותשתיות בסביבת העבודה.

  • יושר ואמינות - התנהלות מול הרשויות (עיריות ומועצות, פקיד היערות, קק"ל, משרד החקלאות וכו') לצורך קבלת אישורים לגיזום, העתקה וכריתת עצים. פינוי מסודר של העצים או הגזם לאתרים מורשים.

  • זמינות סביב השעון – אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה בכל חלקי הארץ, גם במצבי חירום.

חברה עם ותק

חברת החוטבים מנוהלת על ידי דור שני של חוטבי עצים ומתמחה כבר 35 שנה בטיפול בעצים. מנהל החברה הוא מורשה מטעם משרד החקלאות ומשמש כמדריך לעבודה בגובה, גיזום, העתקה וכריתת עצים - גם בתנאי שטח מורכבים ומאתגרים!

כריתת עצים באחריות מלאה

יש לנו ביטוח צד ג' מלא עד לגובה של 5 מיליון שקלים. הצטרפו לגופים הגדולים במשק אשר נעזרים בשירותינו המקצועיים והאמינים: חברת חשמל, משרד הביטחון, בזק, בתי חולים, שירותי כיבוי והצלה, עיריות, מועצות אזוריות, מפעלים ואינספור לקוחות עסקיים ופרטיים.

טיפול נכון בעצים הוא לא רק עניין של חזות הסביבה ואסתטיקה אלא בראש ובראשונה של בטיחות, לכן אל תתפשרו ואת העבודה הזו תשאירו למקצוענים. אנחנו בחברת החוטבים מתחייבים לבצע עבורכם כריתת עצים בצורה איכותית ובטיחותית, במחירים הוגנים, תוך שמירה על הסביבה ופגיעה מינימלית בשאר הצמחייה בשטח, בתשתיות ובמבנים.

חברתנו מבצעת כריתת עצים עבור כל הסוגים:
כריתת עץ ברוש, תאנה, צאלון, אורן, זית, פיקוס, אלון, תמר ועוד.

זה הזמן לטפל בעצים שברשותכם, התקשרו עוד היום 052-2787825 לקבלת ייעוץ חינם.