העתקת עצים

 
עצים הם חלק חשוב ביותר הן בנוף העירוני והן בנוף הכפרי. שימו לב שכשבונים כביש חדש ומקשטים את שטח ההפרדה, הרבה פעמים שותלים שם עצי דקל. עצים אלו אינם צעירים אלא בוגרים ומוכנים להעברה. בצורה זו נוהגים גם בשעת בניית פארקים ציבוריים וגינות פרטיות. אנו צופים באירועים אלו מדי יום ומתייחסים אליהם כברורים מאליהם, אך למעשה מה שמסתתר מאחוריהם היא אומנות העתקת עצים.
 
 

העתקת עצים עם חברת החוטבים

 
לחברת החוטבים גיזום עצים יש ותק של למעלה מ- 35 שנה בעבודה עם עצים. עם תחומי התמחות החברה נמנה גם תחום העתקת עצים. העבודה מתבצעת ברמת זהירות ודייקנות גבוהה במיוחד. אנו מצוידים בכל הציוד הדרוש לצורך ביצוע עבודה איכותית ובטיחותית, וצוות העובדים מכיר היטב את התחום. במהלך שנות פעילותנו הרבות הענקנו שירות לעיריות, למועצות עירוניות ולגורמים נוספים. נשמח להעמיד את שירותינו גם לרשותכם.
 
 
העתקת עצים בוגרים ממקום למקום.
 
 
 
העתקת עצים
 
 
 
 

שיקולים כלכליים

 
יש לזכור שהעתקת עצים היא משימה לא זולה במיוחד, ולכן עץ שלא נקלט כראוי גורם לאובדן של ממון רב. מסיבה זו, במקרה ואתם זקוקים לשירותי העתקת עצים, יש לפנות לחברה רצינית המציעה שירותי גננות מתקדמים. בחירה נכונה בחברה המבצעת, תאפשר חיסכון משמעותי בכסף ותמנע בזבוז זמן על עבודות מיותרות.
 

לא לזנוח את הבטיחות

 
יש לזכור שמדובר כאן בהעברה של משהו שעלול להיות מסוכן. עץ נופל עלול לגרום לנזקים כבדים בגוף ואפילו בנפש, ולכן יש לפנות לחברה המצוידת בכל אמצעי הבטיחות הדרושים להעתקת עצים, לרבות מנופים, סולמות משאיות ועוד. חשוב לזכור שאסור שהעץ יפגע או יינזק במהלך המעבר, ולכן המשימה עדינה וקשה מאוד. ליקויי בטיחות עלולים לגרור צרות רציניות ביותר עבור מזמיני העבודה, וחשוב להימנע מכך באמצעות פנייה לחברות מוסמכות ומקצועיות.
 

למי מיועד השירות

 
העתקת עצים הוא שירות לו זקוקות גם העיריות וגם אנשים פרטיים עם גינות. העיריות מחויבות לשפר את תנאי החיים של תושביהן, ואחת הדרכים להשיג מטרה זו היא באמצעות בניית פארקים. כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומסייעים בהעתקת עצים מקצועית לצורך בניית פארק מושקע בעלויות מינימליות. אנו מעניקים שירות גם לאנשים פרטיים שרוצים ליהנות מצל העצים בחצר הפרטית שלהם.