גיזום עצי פרי

 
עצי הפרי מעטרים את רחובותינו בישראל, כמו גם, ממלאים את הפרדסים ואת הגינות הירוקות בבתים ובמשתלות, אך חשוב להכיר את העבודה הכרוכה בשמירה על עצי הפרי הללו במצב טוב ובריא, בין היתר, דרך גיזום עצי פרי על ידי גננים מקצועניים.
 
חברת החוטבים מבצעת עבודות גיזום עצי פרי עבור כל סוגי העצים ומיני הפירות השונים.
לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו: 072-3238636
 
 
 

היכן ניתן למצוא עצי פרי בישראל?

 
כאמור, עצי הפרי בישראל נפוצים במיוחד בשל האדמה הטובה ותנאי האקלים הטובים עבורם. ניתן למצוא עצי פרי ברחובות "ככה סתם" כמו גם בבתים פרטיים, גינות של בניינים וכמובן, בפרדסים והשטחים החקלאיים הרבים בארצנו. פירות כמו תפוזים, תפוחים, בננות ועוד, גדלים על עצי הפרי בתנאים שונים (חממות, פרדסים, שטחים פתוחים) ומטופלים על ידי גננים, חקלאים וגנני העיריות השונות.
 

מדוע חשוב לגזום עצי פרי?

 
גיזום העץ מתבצע מכמה סיבות. האחת, קיצור ענפים ומניעת שבירתם לאור רוחות או עומסי פרי המונחים על הענפים.
לקראת החורף והסערות, ישנם "מבצעי גזם" כדי למנוע שבירת ענפים ויצירת מוקדי סכנה עבור הולכי רגל, מכוניות וקווי חשמל.
גיזום הינו חשוב גם כדי לשמור על העץ כולו על חלקיו, חשוף לאור השמש.
סיבה נוספת וחשובה לא פחות היא העניין העיצובי. הגיזום משמש לעיצוב העץ, לא רק מטעמים אסתטיים אלא גם מטעמים פרקטיים (כמו למשל, שיהיה נוח לקטיף).
 
 

'תחלואת עצים' ומזיקים

 
כאשר ישנם מקרים בהם עץ הפרי חולה או מלא במזיקים, כמו למשל זבובי הפירות אשר אוהבים במיוחד את עצי הפרי, יש צורך לעיתים בביצוע גזם על מנת לעזור לעץ להחלים ולהיבנות מחדש.
במקרים שכאלה, יש צורך להיעזר בגננים מומחים ומקצועניים אשר יידעו לגזום את העץ בדיוק במידה הנכונה ובאופן שבו העץ יצליח להחלים מהמצב אליו נקלע.
באמיר החוטבים בע"מ תיהנו משירותם המקצועי והבלתי מתפשר של גוזמי העצים שלנו תוך מתן שירות אדיב ונעים.
 

מתי יש לגזום עצי פרי?

 
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף נולום ארווס סאפיאן - פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף.
 
 

חשיבות המקצוענות בגיזום

 
מלאכת גיזום עצי הפרי היא מלאכה שאינה פשוטה ואף עשויה להיות מסוכנת בשל השימוש במכשירי גיזום מסוכנים ועבודה עם ענפים כבדים. חשוב מאד לדעת כיצד לגזום את העץ ובאילו נקודות, לשם מניעת שבירתו ויצירת סכנה לעוברים ושבים. בנוסף, יש לדעת כיצד לגזום כך שלא ייפגם הפרי. להזמנת גיזום עצים חייגו אלינו - אמיר החוטבים בע"מ 072-3238636.