צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גיזום עצים עם מנוף

 

 
כל עץ יצמח פרא ללא השגחה ותחזוקה ולכן פעולת הגיזום מהווה פעולה הכרחית שיש לבצע מעת לעת, הן עבור בעלי דירות ובתים והן עבור רשויות גדולות יותר. גיזום עצים עם מנוף הפך בשנים האחרונות לאופציה המובילה והיעילה ביותר בתחום וכאן נלמד מעט יותר אודות השיטה ויתרונותיה.
 
 

מדוע כדאי לבצע גיזום עצים עם מנוף

 

 
עוד לפני שנלמד מדוע כדאי לבצע גיזום עצים עם מנוף, חשוב להבין מדוע מלכתחילה כדאי לבצע את התהליך. ובכן, לא משנה אם מדובר בעץ גדול ומסיבי או קטן יחסית, כל גזע, שלוחה וענף שוקלים משקל רב ולכן מהווים מפגע בטיחותי לא קטן. בטבע עצים קורסים כל הזמן וענפיהם נשברים והדבר עלול להתרחש גם במקומות מיושבים וצפופים יותר.

תפקידו של גוזם עצים נועד בראש ובראשונה לשמור על בטיחות וחיי האדם על ידי מניעת נפילת עצמים כבדים. פעולת הגיזום נועדה גם לצרכי נוי ולמניעת גדילת פרא של העצים, הרבה מחוץ לגבולות הסביר. במקרים אחרים הגיזום נועד לוודא כי משקל הענפים לא רב מדי ועל ידי כך להגן על כבלי טלפון וחשמל מפני פגיעה.

חשוב לציין כי גיזום תקופתי נועד גם לשמור על בריאות העץ ולאפשר לו להתפתח ולצמוח מחדש, כמו גם לטפל במזיקים שהשתרשו להם בחלקים שאליהם קשה להגיע בדרך אחרת.
 
 

תהליך גיזום עצים עם מנוף ויתרונותיו

 
קיימות כמה שיטות לגיזום עצים, אך אין ספק כי השימוש במנוף נחשב ליעיל מכולן. ניתן למצוא סוגים רבים של מנופים המשמשים לצרכי גיזום. כל מנוף מתאפיין באורך זרוע אחר, בהתאם לנגישות הזמינה אל העצים וכמובן, גובהם. הגוזם מאובטח כל העת אל תא המנוף (בדרך כלל מנוף סל) ומשתמש במגוון מסורים כדי לבצע את הגיזום בצורה הבטוחה ביותר.

יתרונות התהליך מסוכמים בזאת:

  • נגישות מקסימלית – ניתן לבצע גיזום עצים עם מנוף גם במקומות פחות נגישים, מבלי לפגיע בתשתית קיימת.

  • בטיחות – ישנה שליטה טובה יותר על תהליך הגיזום ולכן פעולה זו נחשבת בטוחה ביותר.

 
  • גובה העצים – אינו מהווה פקטור. ניתן לגזום כל סוג של עץ ובכל גובה שהוא.

  • עבודה מהירה יותר – מתבצעת בזריזות, ללא צורך בהקמת פיגומים.
 
 
 
גיזום עצים עם מנוף
 
 
 
 

גיזום עצים עם מנוף - רק אצל החוטבים

 
חברת החוטבים נחשבת לאחת החברות המובילות והוותיקות בתחום הגיזום וכריתת העצים ובאפשרותה לספק ללקוחותיה שירותים רבים ומגוונים. גיזום עצים עם מנוף, העתקת עצים, עיצוב עצים, פינוי גזם ועוד. את כל אלה תמצאו אצלנו בכפוף לכל האישורים הדרושים מהרשויות.

לייעוץ חינם או להזמנת עבודה צרו עמנו קשר בטלפון, ממתינים לשיחתכם!