צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גיזום עצים גבוהים

 
נושא הנוי במקומות ציבוריים ופרטיים הינו נושא רב חשיבות ואנשים נותנים עליו את הדעת כאשר הם מתכננים את המרחבים הציבוריים והפרטיים שברשותם.

גנים פרטיים וציבוריים, וכן, פארקים, ופאות ירוקות בעיר כוללים סוגי צמחייה שונים ביניהם דשא, פרחים, שיחים, וכמובן, עצים.

לעצים יש חשיבות רבה והם מספקים מספר יתרונות שאין לצמחיה אחרת.הם נותנים צל ופירות, משמשים משכן למיני ציפורים, ניתן להשתמש בהם לצורך תליית נדנדות קטנות לפעוטות ועוד.
 

בטיחות

 
 
יחד עם זאת עצים יכולים להיות גורמים מפריעים או מסוכנים ויש צורך לתחזק אותם באופן קבוע. הצורך בתחזוקה נוצר גם לצורך שמירה על בריאותם וחוסנם של העצים. עצים גבוהים ומרובי ענפים נמצאים במקומות רבים והטיפול בהם חייב להיעשות על ידי מומחים לנושא.

גיזום עצים גבוהים כולל פעולות שונות שחלקן אמורות להתבצע בגובה, ועל כן, יש לבצע את הפעילות תוך כדי שמירה על בטיחות מרבית. גיזום עצים גבוהים נעשה על ידי צוות עובדים בעבודה משותפת.
 

שיטות גיזום בגובה

 
 
יש מספר דרכים לבצע גיזום עצים גבוהים ואחת מהן היא באמצעות מנוף. דרך אחרת היא באמצעות סנפלינג ועבודה ידנית שאז דואגים שהענף שנכרת לא ייפול לכיוון הלא רצוי.

ישנה חשיבות להורדת ענפים מסוכנים אשר עלולים ליפול על אנשים מפאת כובדם, ענפים שמפריעים לכבלי חשמל ועלולים להיות מסוכנים בעת סערה, או ענפים עליהם שוכנת להקת ציפורים אשר מלכלכת את הגינה. גיזום עצים בגובה נעשה אחת לתקופה בהתאם לצורך ולבקשת הלקוחות.
 
 
 
גיזום עצים גבוהים
 
 
 
 

ניסיון וביטוח

 
גיזום עצים גבוהים שנעשה באופן מבוקר ונכון מרענן את מראה העץ, וגורם לו לפרץ חיות מחודש. מומלץ לשכור שירותים של חברה שמתמחה בגיזום עצים גבוהים ממינים שונים. למנהלי החברה יש ניסיון מוכח בגיזום עצים במקומות פרטיים וציבוריים.

הם יודעים לבצע גיזום אשר יוריד את הענפים המסוכנים אבל יגרום לצמיחה מחודשת של ענפים רעננים במקומות אחרים.

צוות העובדים יודע לבצע זאת במקומות שיש בהם גישה למנופים או טרקטורים מיוחדים וגם במקומות שאין גישה מתאימה. לחברה יש אחריות מקצועית, וכן, ביטוחים מסוגים שונים כולל ביטוח צד שלישי.

לייעוץ והזמנת גיזום חייגו עכשיו -