גיזום דקלים

 
 
הדקלים נתפסים בעיני רוב הציבור כעצים קשוחים וחזקים המסוגלים להתמודד ללא שום קושי עם תנאי סביבה לא פשוטים ואף מאתגרים במיוחד. האמת היא שמדובר בהנחה נכונה ומבוססת לחלוטין, ולא לחינם הפכו הדקלים לצמחים המזוהים ביותר עם נווה המדבר.

עם זאת, מה שרבים לא מודעים אליו הוא שלדקלים יש אויבים טבעיים רבים היכולים לפגוע בהם, כשבין היתר מדובר במחלות חיידקיות או פטרייתיות שיש בכוחן לגרום לריקבון של פירות, עלים ושורשים, או בטפילים כמו נמטודות, חלזונות ועוד.

מעבר לכך, ללא טיפול מתאים המבוצע באופן תדיר, הדקלים העצומים עלולים להוות לא פחות ממפגע סביבתי שיכול אף להיות מסוכן מאוד. לכן זהו המקום לפרט על גיזום דקלים מקצועי ואמין.

 
 
גיזום דקלים
 
 
 
גיזום עצים
 
 
 
 

שירות גיזום דקלים באופן קבוע

 
להלן הסיבות המרכזיות שבגינן יש להזמין שירותי גיזום דקלים אחת למספר חודשים:

  • הענפים היבשים של עץ הדקל נושרים בצורה רנדומלית לחלוטין מהעץ כתוצאה ממגוון גורמים. ענף הנושר מהעץ באופן אקראי יכול לפגוע ברכוש (כמו, לדוגמה, במכונית החונה בסביבת העץ) אך בדיוק באותה המידה גם לגרום לנזקי גוף. למעשה, ענף הנושר מגובה של יותר מ-15 מטרים בתנאים של רוח חזקה, עלול אף לגרום למותו של עובר אורח, קחו זאת לתשומת לבכם.

  • בין הענפים היבשים של הדקלים מסתתרים מזיקים רבים, כשבין היתר מדובר ביונים, עטלפים, עכברים, חרקים ואפילו חולדות.

  • כאשר פירותיו של הדקל מבשילים, הם מתחילים לנשור במשך תקופה שיכולה להימשך מספר שבועות. הפירות הבשרניים והדביקים גורמים ללכלוך ומהווים מטרד תברואתי ואסתטי כאחד.

  • קיים הבדל אסתטי משמעותי ביותר בין דקל מטופח שעובר גיזום עץ אחת לכמה חודשים לבין דקל שלא עובר גיזום וצומח פרא.
 
 

גיזום דקלים – עבודה למומחים

 
אם אתם זקוקים לשירותי גיזום עצי דקל, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת החוטבים, המובילה את תחום הגיזום וכריתת העצים בישראל. אנשי המקצוע של החברה מספקים מגוון רחב של שירותים בתחום זה לרבות עיצוב עצים, שיקום עצים, העתקת עצים, פינוי גזם באמצעות משאיות ועוד.

באפשרותכם ליצור קשר עוד היום עם חברת החוטבים בטלפון 072-3238636 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "צור עמנו קשר" ונציגי החברה ישובו אליכם תוך זמן קצר.
 
גיזום וניקוי וכריתת דקלים מכול הסוגים . במידת הצורך נעשה שימוש במנוף הרמה 50 מטר אורך על מנת להוציא גזעים עבים של עצי דקל קנרי שנפגעו בחדקונית הדקל.

הטכניקה מאפשרת שליפת הגזע החצר הקידמית/אחורית ללא פגיעה בגינה
 
 
 
גיזום וכריתת דקלים