עצים מהווים חלק מהחיים שלנו מילדות ועד בגרות – גם בגינה הביתית

כמעט ואין צורך להציג בפניכם מהם עצים ועד כמה הם מהווים חלק משמעותי מחיי היום יום שלנו. בין אם מדובר בעצי הגינה הביתית, שאנו שותלים עבור הסביבה הביתית והמשפחתית שלנו – ובין אם מדובר בעצים במרחבים ציבוריים שמהווים חלק בלתי נפרד מילדותנו – מדובר במרכיבים הטבעיים הדומיננטיים והמוכרים ביותר לכולנו. עם זאת, יתכן שיש כמה דברים שאתם לא יודעים על עצים – במיוחד במרחב הביתי.


5 עובדות שאולי לא ידעתם על עצים מסוגים שונים

עץ יכול לחיות הרבה מעבר למי ששתל אותו – תוחלת החיים של עצים שונים משתנה בהתאם לסוג העץ, כמובן, אך ישנם עצים כמו עצי זית – שיכולים לחיות הרבה מעבר למי ששתל אותם, בתוחלת חיים שמגיעה לא פעם לעשרות ומאות שנים.

ניתן להעתיק מיקום של עץ בצורה זהירה – אם אתם חיים עם עץ בגינה, ואתם עוברים דירה ולא יכולים לדמיין את החיים בלעדיו – אתם לא צריכים. אפשר להעתיק מיקום של עצים בצורה מקצועית וזהירה, עם שירות שמתמחה בכך.

עץ יכול להיות יצירת אומנות – ישנם לא מעט עצים שהעלווה הצפופה והייחודית שלהם יכולה להפוך אותם ליצירת אומנות מעוצבת של ממש, עם מלאכת גיזום זהירה ומקצועית שמתייחסת לעץ כאל בד ציור שניתן ליצור ממנו צורות ודוגמאות שונות.

ישנם שירותי אורתופדיה לעצים – אם עץ נסדק או אפילו נשבר במידת מה, הדבר לא מהווה גזר דין מוות עבורו. כיום, ישנם שירותים שניתן להגדיר כאורתופדיה לעצים – שירותים שמטפלים בגוף העץ השבור ומאחים אותו לאורך זמן.

השימושים של עצים הם הרבה מעבר לגינה – עצים הם כמובן מוכרים לנו בצורתם הגולמית בגינה שלנו, אבל השימושים שלהם עד היום הם הרבה מעבר – מהסקה, דרך פירות שהם נותנים לנו ועד, כאמור, לאסתטיקה איכותית.


אמיר החוטבים – מספקים לכם שירות מקצועי בכל הנוגע לעצים

בין אם מדובר באיחוי העץ שנסדק, http://www.hahotvim.co.il/%D7%...
או אפילו בעיצוב אסתטי של עץ – השירות של אמיר החוטבים מספק לכם את המענה המקצועי ביותר בכל מה שנוגע לעצים בגינה שלכם, וכל מה שסובב אותם.